top of page

HAARC Mimarlık 2017 senesinde Mimar Hüseyin Polat ve Mimar Ali Kemal Polat tarafından kendi tasarım disiplinlerini ve çalışma tarzlarını bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan Mimarlık ofisimiz; mimari proje, iç mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve bunların anahtar teslim olarak uygulanması alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her projeyi kendi bağlamı içinde ele alan ve o bağlama değer katacak yenilikçi, karşılanabilir ve fonksiyonel çözümlemeler getiren ofisimiz; kurumsal ve ticari alanlar, ofis projeleri, konut projeleri gibi çeşitli tür ve ölçeklerde projeler gerçekleştirmektedir.

Ofisimiz yer aldığı projelerde müşterisinin, alanın, mekanın ve kullanıcının ihtiyaçlarını özümseyerek, yaratıcı hizmetler sunmaktadır. Gerçek kaliteli izlenimlerin detay, kompozisyon ve tasarım açısından mükemmel bir gözle sonuçlandığına inanıyoruz. Arka planların geniş bir yelpazesi ile ortaya çıkan mimari tasarımın gerçek doğasını açığa çıkarırız.

 

Dinlemenin gerçekten mutlu müşterilere yol açtığına inanıyoruz. Yerel hizmete odaklanarak küresel bir perspektifle birleştirdiğimizde mimari, iç mimari ve çevre tasarımını üst düzey görselleştirmelerle sunmaktayız.  Ofisimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar ve üretimler; en iyi malzeme ve işçilik kullanılarak, kişiye özel olarak oluşturulur. Haarc Mimarlık olarak sahip olduğumuz dinamik ve yenilikçi ekibimizle sorumluluğunu aldığımız her projeyi mükemmelliyetçi ve idealist bir yaklaşımla ele alırız.

 

Ofisimiz, gerçekleştirdiği her projede müşterilerinin memnuniyeti ve çevresine tavsiyesi ile her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir.

SERVİSLERİMİZ
table.png

Mimari Proje

Proje alanınızın mimari planlamasını ve mekan yerleşimlerini yapıyor, alanın uygulamaya geçilmeden tam düşünülmüş ve tasarlanmış olmasını sağlıyoruz.

hammer.png

Mobilya İmalatı

Özel mobilya imalatımız ile tasarımı ve modeli hazır olan mobilyaları en iyi malzeme ve en iyi işçilik kalitesiyle sizin için üretiyoruz. Sizin için ölçüye göre mobilya üretiyoruz.

paint-roller.png

İç Mekan Tasarımı

Mekanınızı size veya işletmenize özel olarak tasarlıyoruz. Mekan yerleşimlerini belirliyor, kişiye özel mobilya tasarımları ve ürün tasarımlarımızla ile eşsiz bir atmosfer oluşturuyoruz.

idea.png

Mobilya Tasarımı

Özel mobilya imalatımız ile size ve mekanınıza özel, hayalinizdeki mobilyaları sizin için tasarlıyoruz. Evinize ve size özel ölçü mobilya imalatı yapıyoruz.

crane.png

Mimari Uygulama

Mekan tasarımı ve mimari projesi hazır olan mekanlarınızı en kaliteli malzemeler ve en iyi işçilik ile uyguluyoruz. Mimari uygulamalarınızda şantiye denetimi yapıyoruz.

key.png

Anahtar Teslim Proje

Projenizin tüm sorumluluğunu alarak; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve mimari uygulama aşamalarını anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz.

bottom of page