top of page

HAARC Mimarlık 2017 senesinde Mimar Hüseyin Polat ve Mimar Ali Kemal Polat tarafından kendi tasarım disiplinlerini ve çalışma tarzlarını bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan Mimarlık ofisimiz; mimari proje, iç mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve bunların anahtar teslim olarak uygulanması alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her projeyi kendi bağlamı içinde ele alan ve o bağlama değer katacak yenilikçi, karşılanabilir ve fonksiyonel çözümlemeler getiren ofisimiz; kurumsal ve ticari alanlar, ofis projeleri, konut projeleri gibi çeşitli tür ve ölçeklerde projeler gerçekleştirmektedir.

Ofisimiz yer aldığı projelerde müşterisinin, alanın, mekanın ve kullanıcının ihtiyaçlarını özümseyerek, yaratıcı hizmetler sunmaktadır. Gerçek kaliteli izlenimlerin detay, kompozisyon ve tasarım açısından mükemmel bir gözle sonuçlandığına inanıyoruz. Arka planların geniş bir yelpazesi ile ortaya çıkan mimari tasarımın gerçek doğasını açığa çıkarırız.

 

Dinlemenin gerçekten mutlu müşterilere yol açtığına inanıyoruz. Yerel hizmete odaklanarak küresel bir perspektifle birleştirdiğimizde mimari, iç mimari ve çevre tasarımını üst düzey görselleştirmelerle sunmaktayız.  Ofisimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar ve üretimler; en iyi malzeme ve işçilik kullanılarak, kişiye özel olarak oluşturulur. Haarc Mimarlık olarak sahip olduğumuz dinamik ve yenilikçi ekibimizle sorumluluğunu aldığımız her projeyi mükemmelliyetçi ve idealist bir yaklaşımla ele alırız.

 

Ofisimiz, gerçekleştirdiği her projede müşterilerinin memnuniyeti ve çevresine tavsiyesi ile her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir.

bottom of page