HAARC Mimarlık 2017 senesinde Mimar Hüseyin Polat ve Mimar Ali Kemal Polat tarafından kendi tasarım disiplinlerini ve çalışma tarzlarını bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan Mimarlık ofisimiz; mimari proje, iç mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve bunların anahtar teslim olarak uygulanması alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her projeyi kendi bağlamı içinde ele alan ve o bağlama değer katacak yenilikçi, karşılanabilir ve fonksiyonel çözümlemeler getiren ofisimiz; kurumsal ve ticari alanlar, ofis projeleri, konut projeleri gibi çeşitli tür ve ölçeklerde projeler gerçekleştirmektedir.

Ofisimiz yer aldığı projelerde müşterisinin, alanın, mekanın ve kullanıcının ihtiyaçlarını özümseyerek, yaratıcı hizmetler sunmaktadır. Gerçek kaliteli izlenimlerin detay, kompozisyon ve tasarım açısından mükemmel bir gözle sonuçlandığına inanıyoruz. Arka planların geniş bir yelpazesi ile ortaya çıkan mimari tasarımın gerçek doğasını açığa çıkarırız.

 

Dinlemenin gerçekten mutlu müşterilere yol açtığına inanıyoruz. Yerel hizmete odaklanarak küresel bir perspektifle birleştirdiğimizde mimari, iç mimari ve çevre tasarımını üst düzey görselleştirmelerle sunmaktayız.  Ofisimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar ve üretimler; en iyi malzeme ve işçilik kullanılarak, kişiye özel olarak oluşturulur. Haarc Mimarlık olarak sahip olduğumuz dinamik ve yenilikçi ekibimizle sorumluluğunu aldığımız her projeyi mükemmelliyetçi ve idealist bir yaklaşımla ele alırız.

 

Ofisimiz, gerçekleştirdiği her projede müşterilerinin memnuniyeti ve çevresine tavsiyesiyle ile her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir.

1/1
SERVİSLERİMİZ

Mimari Proje

Proje alanınızın mimari planlamasını ve mekan yerleşimlerini yapıyor, alanın uygulamaya geçilmeden tam düşünülmüş ve tasarlanmış olmasını sağlıyoruz.

İç Mekan Tasarımı

Mekanınızı size veya işletmenize özel olarak tasarlıyoruz. Mekan yerleşimlerini belirliyor, kişiye özel mobilya tasarımları ve ürün tasarımlarımızla ile eşsiz bir atmosfer oluşturuyoruz.

Mimari Uygulama

Mekan tasarımı ve mimari projesi hazır olan mekanlarınızı en kaliteli malzemeler ve en iyi işçilik ile uyguluyoruz. Mimari uygulamalarınızda şantiye denetimi yapıyoruz.

Mobilya Tasarımı

Özel mobilya imalatımız ile size ve mekanınıza özel, hayalinizdeki mobilyaları sizin için tasarlıyoruz. Evinize ve size özel ölçü mobilya imalatı yapıyoruz.

Mobilya İmalatı

Özel mobilya imalatımız ile tasarımı ve modeli hazır olan mobilyaları en iyi malzeme ve en iyi işçilik kalitesiyle sizin için üretiyoruz. Sizin için ölçüye göre mobilya üretiyoruz.

Anahtar Teslim Proje

Projenizin tüm sorumluluğunu alarak; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve mimari uygulama aşamalarını anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz.

gunsoyyapi
nep
poyak
delta
gunes
agacli
whair
gulyap
mutlu
beyaz
kuyas
akademi
gunsoyyapi
nep
poyak
delta
gunes
agacli
whair
gulyap
mutlu
beyaz
kuyas
akademi

Her hakkı saklıdır © 2017-2021 

HAARC Mimarlık

Hakkımızda

Haarc Mimarlık, İstanbul merkezli mimarlık, iç mimarlık ve tasarım ofisidir. Mimari proje, İç mekan tasarımı, mobilya tasarımı ve proje uygulamaları konularında size destek vermek için hazırız.

Adres

Mustafa Kemal Paşa Mh. Karataş Sk. No: 120/a 
Avcılar - İstanbul

İletişim

E-Mail : info@haarcmimarlik.com

Telefon:                    +905333416959

+905332757723

  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Siyah Facebook Simge
HAARC